Wifi zdarma
v celém hotelu

V prostorách hotelu
se zdarma připojíte
k rychlému bezdrátovému internetu.

service, support, customer, 24 hour call center, assistance

Nonstop recepce na telefonu

Recepce je nonstop na telefonu
+420 728 20 20 22

Artboard 2 copy 3

Restaurace
v přízemí

Hotelová restaurace nabízí snídaně, pizzu, utopence a další nabídku z nápojového lístku.

Parkování a úschova kol

Velké parkoviště pro až 20 osobních vozidel, autobus nebo nákladní vozidlo a úschova kol zdarma.

O hotelu

Hotel Colchi je příjemné nekuřácké ubytovací zařízení ve Střelicích nedaleko Uničova, které se nachází na trase Litovel – Červenka – Střelice – Uničov v oblasti Litovelského pomoraví, které láká k cyklistickým výletům i k pěší turistice.

Hotel disponuje celkem 13 pokoji. Devět pokojů je dvoulůžkových, tři pokoje třílůžkové a jeden pětilůžkový, celková kapacita tedy až 33 osob. V přízemí se nachází vyhlášená myslivecká restaurace s letní zahrádkou.

Prostory hotelu jsou vhodné jak pro obchodní partnery, tak pro rodiny s dětmi, školní výlety nebo milovníky cyklistiky. Také psí doprovod není v našem hotelu překážkou. Interiér i exteriér hotelu je navržen v mysliveckém stylu. V areálu hotelu je venkovní posezení se zatravněnými plochami a na své si přijdou i malé děti. Je zde prostor i pro badminton, petangue aj.

Pokoje mají posezení, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami. Poskytuje pokoje s ložním prádlem a ručníky. Na vstupní chodbě je lednice, varná konvice a mikrovlnka pro hotelové hosty. Každé ráno se za příplatek podává à la carte nebo kontinentální snídaně.